05.04.2013 року

04.06.13

О.Чорна, Копіївський сільський голова:

- Вже підготовлений проект будівництва нової дороги по вулиці Пирогова (вартість робіт - 920 тис. грн.). Це немала сума, але сподіваємось залучати бюджетні кошти,  населення, а також плануємо  брати участь в різних проектах. Найближчим часом займатимемось відновленням роботи дитсадка “Сонечко”, приміщення будем орендувати в школі. Кошти - 100 тис. грн., з бюджету сільської ради, частина буде залучена з районного бюджету, також підготували проект на обласний конкурс. Активну  допомогу обіцяють наші інвестори -СТОВ “Агрокомплекс “Зелена долина” та ТОВ “Ремонтник”. З ними вже укладена угода про партнерство .

В минулому році тривав капремонт дороги по вулиці Вороніна (19 тис. грн.),  будемо продовжувати його, на що з бюджету сільської ради заплановано виділити 21 тис. грн. Вирішуємо проблему з водозабезпеченням. Створено кооператив “АКВА-ЖИТТЯ”, замовлена проектно-кошторисна документація на розширення мережі водогону та будівництво ще однієї свердловини.

Вишивальниця Наталя Скоробагач  вишиває рушник нашої територіальної громади. Розроблений ескіз, будуть використані зразки подільської вишивки.