26.04.2013 року

05.06.13

Як відзначила Копіївський сільський голова О.Чорна, громадяни села досить активні в питанні благоустрою. Силами працівників сільської ради, депутатського корпусу, колективу школи, працівників будинку культури, відділення зв’язку, торгових закладів, Орлівського лісництва, ТОВ “Зелена долина” розбито 4 сквери, висаджено 388 дерев, 40 кущів. Підготовлена територія для ігрового майданчика майбутнього дитсадка, де наводили лад батьки дошкільнят. Завершено благоустрій сміттєзвалища “Балатівка”. Завезено 2 тонни вапна, розпочато побілку дерев та огорожі. Розчищається тротуар на центральній вулиці. Наводиться лад на сільському кладовищі.

Висаджено парк пам’яті “Дубовий гай” в честь нашого земляка П.Т.Твердохліба, заслуженого лісівника України, який довгий час очолював лісове господарство області, працював в  районі, зробив значний внесок в розвиток лісової галузі, залишив в пам’яті односельчан добру згадку про себе. Лісівники ініціювали цю добру справу, ми розчистили територію, де висаджено 100 дубів і встановлено меморіальну плиту.

Молоко заготовляється ТОВ “ІНТЕР ФУД”, Шпиківським та Бершадським молокозаводами по ціні 2, 20 грн.