Благоустрій в Копіївській територіальній громаді

04.06.18

З приходом весни в громаді активизувалась робота по наведенню порядку, благоустрою території. Особливим являється цей сезон тим, що копіївчани стали привчатися до проводення роздільного збору сміття. На спеціально обладнаних майданчика з контейнерами мешканці можуть розмістити сортоване сміття паперу, скла та пластика. І, хоча, до вироблення  громади стійких навичок до такого збирання сміття у кожного мешканця ще далеко, все ж на узбіччях доріг, в громадських місцях стало чистіше.

Продовжуємо й роботи по створенню алеї відпочинку, де трудові колективи села допомагають висаджувати квіти, дерева та кущі.

Працюючі над благоустроєм, все більше сміття вивозиться мешканцями села до звалища ТПВ «Балацівка». А тому постійно проводиться в ньому загортання та обвалування сміття орендарями Скоробогачем В.П. та Стрільченком М.П.