Чисте довкілля - Копіївській громаді

04.06.18

Копіївська  територіальна громада в 2017 році працювала над реалізацією проекту розвитку «Створення екологічно чистих місць єднання жителів села Копіївка з природою», в результаті чого створено було чотири зони. Проте над тим, щоб проект працював постійно, в громаді проводяться заходи з благоустрою, затверджені сільською радою відповідною програмою.

Одним із заходів являється екологічне виховання мешканців громади. З підростаючим поколінням громади передбачено проведення циклу виховних заходів. Так в квітні сільською радою була  проведениа екобесіда з колективом школи, під час якої обговорювали існуючі проблеми довкілля і як молоде покоління може  позитивно вплинути на його стан. На І етапі бесіди демонструвались слайди з контрастними фотокадрами природи «так може бути, а так є…» з використанням місцевого матеріалу. На ІІ етапі спільно визначали програму дій кожного індивідуально та взагалом для покращення стану довкілля в своємо домі. Над реалізацією учні приступили. Перші підсумки підведуться 28 червня, наступні – 1 вересня. На переможців чекають призи від сільської ради.