Оздоровлення Копіївських дітей

20.06.18

Одним із важливих завдань нашого суспільства – виростити і виховати наше молоде покоління розумними, вихованими і , особливо, здоровими.

І коли постає питання перед територіальною громадою села Копіївка про  створення умов для кращого оздоровлення дітей громади, то сільська рада не тільки залучає бюджетні кошти для проведення оздоровчих заходів, але й заручається підтримкою своїх підприємців. На протязі останніх років сільська рада фінансує оздоровлення дітей в дитячих таборах Вінницької області. Цього року, продовжуючи дану традицію, додатково  явилась ініціатором організації діяльності пришкільного дитячого табору відпочинку де оздоровлюються 20 учнів місцевої школи, взявши на себе фінансування їх харчування.

А для дітей молодших класів та дошкільнят села другий рік поспіль організовано відпочинок в Тульчинському «Парку розваг» за підтримки його власника Монастирського О.І.  Діти не тільки гарно відпочили, розважились, але й поласували різними смаколиками, якими пригостили сім’я Монастирських. Гарно було організовано ними й перевезення дітей до парку і назад.

Радості дітей не було меж, емоції зашкалювали.Перед від’їздом  діти дружно подякували Монастирському О.І і його сім’ї .